رنگ تینل ابرو سری C

رنگ تینل ابرو سری C

رنگ های ابرو تینل سری C برای پوشاندن آثار آرایش دائمی قبلی و ایجاد زمان زیاد ماندگاری بدون تغییر رنگ و بدون چلوه های ظاهری سنگین طراحی شده اند.

 

رنگ دانه های ابرو تینل TINEL سری C پوشاندن اثرات آرایش دائمی طراحی شده اند و تنها برندی است که چنین محصول کاربردی را تولید کرده است .

 

نگ های ابرو تینل سری C

رنگ ابرو تینل فندق CU

رنگ ابرو تینل فندق CU  

ترکیبات منحصر به فرد این رنگ به شما امکان می دهد تا نتایج عالی در کارها را بدست آورید.همچنین به عنوان رنگدانه انفرادی ابرو، برای تکنیک های تزئینی نیز قابل استفاده است.پایه رنگ سبز. مناسب برای پوشاندن ابروهای صورتی، قرمز، نارنجی. همچنین برای پوست های مویرگی و قرمز ایده آل است.زمانی که آرایش دائمی در محدوده طبیعی است، عدم تقارن ابرو زیاد نباشد و رنگی که باید اصلاح شود رنگ آبی مایل به سیاه نباشد در تکنیک های پوشش قابل استفاده است.برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید .

 

رنگ ابرو تینل کنیاک CU2رنگ ابرو تینل کنیاک CU2  

طراحی شده برای پوشاندن آثار آرایش دائمی قبلی و ایجاد جلوههای ظاهری سنگین.زمان زیادی ماندگاری وبدون تغییر رنگ.ترکیبات منحصر به فرد به شما امکان می دهد تا نتایج عالی کارها را بدست آورید.ترکیب ترکیبی ( هم مواد معدنی و هم آلی ). رنگدانه ای برای پوشاندن رنگ های ناموفق آثار قبلی.همچنین به عنوان رنگدانه انفرادی ابرو، برای تکنیک های تزئینی نیز قابل استفاده است.پایه رنگ نارنجی.ایده آل برای پوشاندن رنگ های سرد ابرو.ایده آل به عنوان یک رنگدانه فردی برای پوست سبزه قهوه ایی تیره می شود.در پوست گرم قهوه ایی شکلاتی زیبایی می شود.برای خرید این رنگ این جا کلیک کنید .

.

رنگ ابرو تینل شاه بلوط سیاه CU3رنگ ابرو تینل شاه بلوط سیاه CU3  

ترکیب ترکیبی ( هم مواد معدنی و هم آلی ). رنگدانه ای برای پوشاندن رنگ های ناموفق آثار قبلی.یکی از تیره ترین رنگ های مجموعه تینل.همچنین به عنوان رنگدانه انفرادی ابرو، برای تکنیک های تزئینی نیز قابل استفاده است.پایه رنگ خاکستری. هر رنگ و تناژ رنگی را می پوشاند.ایده آل به عنوان یک رنگدانه فردی .برای انواع پوست ها،نتیجه قهوه ایی سیاه میشود.برای پو ست گرم ماندگاری رنگ قهوه ایی تیره زیبایی می شود.برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید .

.

 

منوی اصلی