رنگ حنفی و برند حنفی

رنگ حنفی

 

رنگ حنفی 

برند حنفی یک تولید کننده محصولات آرایش دائمی کشور روسیه است که محصولات آن در کشور آمریکا تولید می شود. داستان برند حنفی از زمانی شروع شد که اولگا حنفی (Tarasyuk) بدنبال ایده ای برای ترکیب رنگ دانه ها و رسیدن به ترکیبی از هر نظر ایده آل بود . او داری 15 سال سابقه در زمینه آرایش دائم بود که 12 سال از آن را صرف تحقیق و مطالعه در زمینه رنگ های آرایش دائم کرد . برند حنفی یک شرکت خانوادگی است و به لطف تلاش های مشترک و سخت اولین سری از رنگدانه های تولیدی این شرکت در سال 2016 به بازار عرضه گردید که مورد توجه بسیاری از استادان در سرار جهان قرار گرفت .

گواهینامه استاندارد و بهداشت

آن ها سپس موفق به دریافت گواهینامه های بهداشتی و ایمنی برای گشترش دایره محصولات تولیدی خود شدند . پس از استقبال و محبوبیت رنگ دانه ها تنوع کالاها و محصولات افزایش یافت .

در حال حاضر تیم بزرگی از متخصصان بر روی تولید رنگدانه های رنگی حنفی کار می کنند و این شرکت در سراسر روسیه و خارج از آن نمایندگی دارد. کشورهایی مانند: آمریکا ، انگلستان ، آلمان ،ترکیه ،قزاقستان، اوکراین، بلاروس،  ایران و ….

رنگ های حنفی بهترین مارک رنگ تاتو در در دنیا محسوب می شوند که مواد تشکیل دهنده آن ها کاملا گیاهی ، اورگانیک و همچنین عاری از سرب هستند. رنگ های ساخت اسن شرکت جزو تنها رنگ دانه هایی هستند که تست حیوانی بر روی آن ه انجام نشده است.

محصولات این شرکت شامل دسته بندی های زیر هستند :

  • رنگ دانه های آرایش دائم برای ابرو 
  • رنگ دانه های آرایش دائم برای لب
  • رنگ دانه های آرایش دائم برای چشم
  • رنگ های اصلاح کننده تاتو
  • سوزن و کاتریج دستگاه های تاتو

فروشگاه نیکوبیوتی نماینده فروش رنگ حنفی می باشد و شما می توانید برای مشاوره و خرید از راهنمایی مشاوران ما بهره مند شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی