رنگ ابرو تینل TINEL سریB

رنگ ابرو تینل TINEL سری B

رنگ دانه های ابرو تینل دارای ترکیب هیبریدی می باشند و برای تکنیک های آرایش دائم طراحی شده اند . غلظت بالای این رنگ ها امکان استفاده از تکنیک های پیشرفته را با 100 درصد ماندگاری در پوست برای شما فراهم می کند. ماندگاری این رنگ ها بسیار بالا است و در معرض اشعه UV نیز تغییر نمی کنند .ویژگی های خاص ترکیب آن ها بصورت قابل توجهی مصرف رنگ را کاهش خواهد داد و مزیت آشکاری را برای شما همکاران عزیز فراهم خواهد کرد .

 

رنگ دانه های ابرو تینل TINEL با ترکیب هیبریدی طراحی شده برای تکنیک های آرایش دائم.

 

رنگ های ابرو تینل TINEL سری B

رنگ تینل ابرو یخ سیاه B1

رنگدانه ابرو تینل یخ سیاه B1  

یکی از تیره ترین رنگ ها در پالت رنگ های ابرو تینل می باشد رنگ قهوه ای مایل به سیاه  با پایه رنگی خاکستری که از سری رنگ های ترکیبی ( ترکیبات آلی و غیر آلی ) می باشد و مناسب برای سبزه ها و بلوندهای خاکستری است ولی برای پوست های چرب توصیه نمی شود . این مدل گزینه خوبی برای تکنیک های سایه چشم در آرایش دائم می باشد . 

 

 

رنگدانه ابرو تینل شکلات تلخ B2  

یکی از محبوب ترین رنگ ها در پالت رنگ های ابرو تینل می باشد .ترکیبی از مواد معدنی و مواد آلی را دارا می باشد و بسیار ایده آل برای خانم هایی با موهای قهوه ای و سبزه ها می باشد . تناژ رنگی آن قهوه ای تیره است با پایه رنگی نارنجی و گزینه مناسبی برای پر کردن رنگ های شکلاتی بر روی پلک ها است .

 

 

رنگ تینل ابرو کاکائو B3رنگدانه ابرو تینل کاکائو B3  

یک رنگ ترکیبی از مواد معدنی و مواد آلی است . تناژ آن قهوه ای متوسط و رنگ طلایی با پایه رنگ زرد است . برای انواع تکنیک ها قابل استفاده می باشد . مناسب برای پوست های سبزه . هنگام استفاده بر روی پوست های ضخیم چرب رنگ قهوه ای تیره و بر روی پوست های گرم قهوه ای طلایی می شود و برای پوست های پیر انتخاب ایده آلی می باشد .

 

 

رنگدانه ابرو تینل قهوه ای B4  

یک رنگ ترکیبی از مواد معدنی و مواد آلی است . پایه رنگ آن زرد رنگ و قهوه ای متوسط می باشد . قابل استفاده در تمام تکنیک ها است .برای پوست های سبزه طیف رنگی قهوه ای تا قهوه ای روشن خواهد داست بسته به نوع نژاد . برای پوست های پیز نیز بسیار مناسب است .

 

 

رنگدانه ابرو تینل بلوند گندمی B5  

رنگ زرد مایل به قهوه ای ملایم با پایه رنگ زرد که روشن ترین رنگ پالت ابرو تینل است .مناسب برای خانم هایی با موهای بلوند عسلی و چشمان قهوه ای می باشد . می توان از آن برای رنگ های سرد به عنوان یک اصلاح کننده برای روشن کردن رنگ های اولیه سری B و یا اصلاح کننده رنگ خاکستری ابرو ستفاده کنید.

 

 

رنگدانه ابرو تینل توسکا B6  

سایه قهوه ای روشن با پایه رنگ قرمز . یکی از مجبوب ترین رنگ های سایه در سری B می باشد . این رنگ پوست های سرد و قهوه ای روشن را التیام می بخشد .برای پوست های چرب و ضخیم استفاده از 10 درصد اصلاح کننده C3 طلایی توصیه می شود .

 

 

رنگدانه ابرو کارامل B7رنگدانه ابرو تینل کارامل B7  

رنگ قهوه ای گرم با ترکیبی از مواد معدنی و مواد آلی با پایه رنگ زرد مناسب برای خنم هایی با موهای روشن و بلوند . برای پوست های پیر مناسب است . بر روی پوست های چرب ، ضخیم و سبزه ، رنگ قهوه ای روشن می شود و بر روی پوست های گرم ،  قهوه ای خواهد شد .

 

 

رنگدانه-ابرو-موکا-b8-تینلرنگدانه ابرو تینل موکا B8  

سایه قهوه ای روشن با پایه رنگ قرمز ترکیبی از مواد معدنی و آلی است و یکی از محبوب ترین رنگ های سری B می باشد . بر روی پوست های سرد قهوه ای روشن می شود . برای استفاده بر روی پوست های چرب و ضخیم ، بکار بردن 10 درصد از اصلاح کننده طلا C3 توصیه می شود .

 

 

رنگدانه ابرو تینل دارچین B9  

ترکیبی از مواد معدنی و مواد آلی و یکی از رنگ های محبوب سری B تینل .رنگ قهوه ای تیره غنی برای ابرو با پایه رنگ زرد . بر روی پوست های تیره ، ضخیم و چرب ، رنگ قهوه ای تیره خواهد شد و . گاه یاوقات قهوه ای روشن . روی پوست های نازک و گرم به رنگ قهوه ای طلایی تبدیل می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی